Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


23.06.2020

PLNOG Online

PLNOG Online
23.06.2020

Nowe zagrożenie

Ramsay
23.06.2020

Chmurowe kopie

Veeam Backup dla Microsoft Azure
19.06.2020

Nowości w kontenerach

Red Hat OpenShift 4.4
19.06.2020

Analityka bezpieczeństwa

FortiAI
19.06.2020

UPS dla obliczeń edge

Schneider APC Smart-UPS
16.06.2020

Przemysłowe SD

Nowe karty Transcend
16.06.2020

Storage dla SMB

QNAP TS-451DeU
16.06.2020

Pamięć masowa

Dell EMC PowerStore

Rubryki

Firmy i uczelnie doceniają rozwiązania Huawei wdrażane przez Infonet Projekt

23-06-2020

W dobie wyzwania kształtujących się zmian gospodarczych, szczególnie istotna jest stabilna infrastruktura IT. Dzięki współpracy z Huawei firma Infonet Projekt  skutecznie wspiera polskie organizacje w rozbudowie własnych Data Center.

dostępny w całości

Filary sprawnego działania organizacji z CITRIX ADC

16-06-2020

Rozwiązanie klasy ADC – Citrix Application Delivery Controller umacnia pięć filarów, niezbędnych dla utrzymania ciągłości działań każdej organizacji.

dostępny w całości

LOG PLUS tak wiele za free!

16-06-2020

Jeśli wykorzystujesz w swojej organizacji narzędzie do zarządzania zasobami IT i/lub licencjami, które nie spełnia Twoich oczekiwań lub zwyczajnie jest za drogie dla Twojego biznesu, możesz wdrożyć alternatywne rozwiązanie bez opłat. I choć może wydawać się to niemożliwe – nie znajdziesz gwiazdek w treści licencji.

dostępny w całości

Maszynowi Hakerzy

16-06-2020

Najważniejsze bieżące trendy w IT – na czele z zaawansowanymi, uczonymi maszynowo algorytmami, jak zwykło się dziś rozumieć sztuczną inteligencję – odnosimy zwykle do transformacji przedsiębiorstw czy zastosowań konsumenckich. Łatwo w ten sposób przeoczyć, że znacznie sprawniej z adaptacją innowacji radzą sobie cyberprzestępcy. Warto zastanowić się, jak upowszechnienie dostępu do SI i postępująca automatyzacja kształtują ich modus operandi.

dostępny w wydaniu papierowym

Zarządzanie ryzykiem prawnym – ważnym element GRC

16-06-2020

Zlecenie usługi outsourcingowej, jaką jest de facto korzystanie z usługi chmurowej, nie zwalnia z odpowiedzialności spełniania obowiązujących regulacji. Użytkownicy clouda powinni znać i rozumieć m.in. prawne konsekwencje przetwarzania danych w zależności od tego, gdzie są one przetwarzane przez dostawcę, oraz odpowiednio zarządzać ryzykiem prawnym.

dostępny w wydaniu papierowym

>_WSL 2

15-06-2020

Premiera kolejnej aktualizacji Windowsa 10 przynosi duże nowości w jednym z najciekawszych komponentów tego systemu operacyjnego – Windows Subsystem for Linux. Dostępna jest już druga odsłona tego rozwiązania, która pod wieloma względami stanowi rewolucję w stosunku do mechanizmów wykorzystywanych dotychczas.

dostępny w wydaniu papierowym

Macierz NetApp AFF C190

15-06-2020

Zapewnienie pamięci masowej jest koniecznością wpisaną w infrastrukturę IT. Nie tylko korporacje dążą do bezpiecznego przechowania ogromnej ilości danych. Duże i średnie przedsiębiorstwa coraz większą część budżetu przeznaczają na zakup nowoczesnych technologii oraz produktów ułatwiających zarządzanie informacjami. Dbają także o należyte zarchiwizowanie posiadanych materiałów.

dostępny w wydaniu papierowym

Azure Sphere – w końcu bezpieczne IoT?

26-03-2020

Lawinowo rośnie liczba ataków hakerskich wymierzonych w infrastrukturę IoT, nierzadko strategiczną dla ciągłości działania wielkich przemysłowych konglomeratów zatrudniających dziesiątki tysięcy ludzi i odgrywających kluczową rolę w swoich segmentach gospodarki. Problem ten dostrzegł Microsoft i zaoferował rozwiązanie – ma nim być nowa usługa Azure Sphere.

dostępny w wydaniu papierowym

Uwierzytelnianie ciągłe weryfikacja behawioralna* w praktyce

26-03-2020

Technologie profilowania użytkowników w połączeniu z uczeniem maszynowym i biometrią mogą znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa dostępu do zasobów oraz operacji bankowych. Wszystko dzięki biometrii behawioralnej oraz coraz większej ilości informacji zbieranych o nas samych, które mogą składać się na trudny do podrobienia profil.

dostępny w wydaniu papierowym

Rola i znaczenie biznesowego Open Source

26-03-2020

Firma Red Hat sprawdziła, co szefowie działów informatycznych sądzą o oprogramowaniu open source, dlaczego je wybierają i jak zamierzają wykorzystywać w przyszłości. Wnioski opublikowane w raporcie „The 2020 State of Enterprise Open Source” pokazują, że biznesowe oprogramowanie o otwartym kodzie coraz częściej jest wybierane przez działy IT na całym świecie, a przedsiębiorstwa używają go w obszarach, które dotąd były domeną zastrzeżonych technologii.

dostępny w wydaniu papierowym
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  49

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"