Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


29.10.2021

Veritas po raz 16. liderem...

Firma Veritas Technologies, producent uznanych rozwiązań backup klasy enterprise,...
21.10.2021

Zarządzanie IT

We wrześniu BTC Sp. z o.o. zaprezentowała premierową wersję systemu eAuditor V8 AI.
21.10.2021

Konferencja VMworld

Imagine That. Pod takim hasłem w dniach 5–7 października 2021 r. odbyła się jedna z...
21.10.2021

Darmowy deszyfrator

Bitdefender wspólnie z organami ścigania opracował i wydał narzędzie, które pozwala...
21.10.2021

Dell C1422H

Dell Technologies wprowadza do oferty przenośny monitor do zwiększenia wydajności pracy w...
21.10.2021

Dysk dla cyfrowych twórców

Western Digital zaprezentowało nowy dysk – WD Blue SN750 NVMe SSD.
21.10.2021

Projektory laserowe

Optoma wprowadza serię projektorów laserowych Ultra Bright ZU1700, ZU1900, ZU2200 z...
21.10.2021

Orzeł wśród routerów

D-Link wprowadza na rynek smart router EAGLE PRO AI AX1500 R15.
21.10.2021

Nowe generacje Ryzen i Epyc

AMD 3D V-Cache. AMD zapowiada procesory Ryzen i Epyc z nowym rozwiązaniem.

Rubryki

Spokojna głowa z Privileged Access Management

21-10-2021

Promienie słońca odbite od bezkresnego lazuru przyjemnie ogrzewały Tomkowi twarz. Zasłużony urlop od administratorskich obowiązków dobiegał już wprawdzie końca, lecz ten nadal czerpał z niego całymi garściami – rano był już na masażu, w południe zjadł lunch składający się z miejscowych specjałów, a teraz beztrosko wygrzewa się na słońcu.

dostępny w całości

Czy jesteśmy przygotowani na erę pracy hybrydowej?

21-10-2021

Mieszany model pracy – w którym część pracowników wraca do stacjonarnego trybu biurowego, a część zespołów realizuje swoje zadania w przestrzeni domowej – stanowi spore wyzwanie pod kątem organizacyjnym dla wielu firm.

dostępny w całości

Łatanie systemu nigdy bez testów

21-10-2021

Microsoft regularnie wydaje aktualizacje systemu Windows, które usuwają luki w zabezpieczeniach. Jednak mechanizm „zainstaluj i zapomnij” nie jest wystarczający.

dostępny w całości

QNAP – wysyp nowości w QTS 5.0

23-09-2021

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej dużej wersji QTS – systemu operacyjnego NAS-ów firmy QNAP. W wersji 5.0 doświadczymy pokaźnej liczby nowości i usprawnień, które nie tylko zwiększą wydajność sprzętu, ale także znacząco rozbudują funkcjonalność oprogramowania.

dostępny w całości

Forum Użytkowników Stormshield

23-09-2021

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja Forum Użytkowników Stormshield – coroczna impreza zrzeszająca administratorów IT z całej Polski zajmujących się w swoich firmach bezpieczeństwem. Wydarzenie, które odbywa się cyklicznie już od 2017 r., zgromadziło już tysiące dzielących się swoimi doświadczeniami z innymi ekspertami bezpieczeństwa IT, w tym z innymi użytkownikami rozwiązań Stormshield ludzi z całej Polski.

dostępny w całości

Retarus Secure Email Platform - nowa jakość w zarządzaniu pocztą

26-08-2021

Pracownik Twojej firmy otrzymuje maila, który na pierwszy rzut oka wygląda, jakby napisał go jego klient lub przełożony. Ufając, że zna źródło, klika link, a krytyczne dane firmowe przestają być bezpieczne. Atakujący staje się właścicielem informacji, za które Ty odpowiadasz. Brzmi znajomo? W mediach wspomniano o wycieku danych z poczty? Niezaszyfrowane dane trafiły w ręce obcych służb?

dostępny w całości

Zarządzanie zasobami IT – coraz więcej zadań, coraz mniej czasu

26-08-2021

Wzrost popularności zdalnego świadczenia pracy sprawił, że efektywne zarządzanie zasobami i usługami IT oraz monitoring pracowników zyskały na znaczeniu. Optymalizacja tych czynności i usprawnienie pracy działów IT są dzisiaj szczególnie ważne. Czy istnieje narzędzie specjalizujące się w powyższych obszarach niewymagające skomplikowanego wdrożenia?

dostępny w całości

Wielofunkcyjna tablica All-in-One Huawei IdeaHub – nowoczesność na wyciągnięcie ręki

26-08-2021

Analiza potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań, które w łatwy sposób pozwalają usprawnić organizację wideokonferencji, ale również prezentację danych czy whiteboarding, skłania do tego, by powiedzieć o rozwiązaniu mającym wszystkie te cechy – Huawei IdeaHub. To wielofunkcyjna tablica All-in-One pozwalająca zaspokoić potrzeby Klientów oraz wyposażyć sale konferencyjne w urządzenia nieskomplikowane, przyjazne użytkownikowi i niezwykle funkcjonalne. Linia wielofunkcyjnych urządzeń IdeaHub składa się z dwóch modeli S oraz Pro.

dostępny w całości

Endpoint Detection & Response – fundament firmowego bezpieczeństwa

26-08-2021

Dla producentów narzędzi zabezpieczających infrastrukturę enterprise priorytetem jest dostarczanie administratorom zawansowanych narzędzi pozwalających na ochronę wrażliwych danych, obsługę incydentów i podjęcie działań zabezpieczających po ich wystąpieniu. Do najbardziej kompleksowych systemów tego typu należy zaliczyć rozwijane przez firmę ESET rozwiązanie ESET Enterprise Inspector.

dostępny w całości

Po co nam te licencje zbiorcze?

26-08-2021

Zazwyczaj najważniejszą wartością dla użytkowników indywidualnych jest niezawodność oprogramowania. Jednak firmy muszą wziąć pod uwagę także inne aspekty. Powodem jest kwestia wykraczająca poza samą funkcjonalność, czyli efektywność korzystania z danego programu przez wielu użytkowników. Przyjrzyjmy się, co zwykle zawiera oferta zbiorcza oprogramowania i co jest ważne, gdy rozważasz wdrożenie.

dostępny w całości
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  57

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"